ČR čeká žaloba o 50 mld.Kč - 100 majitelů domů
Dr. Zdeněk Burián, 22.3.2005
Více než 100 majitelů domů dnes předá Evropskému soudu pro lidská práva ve Štrasburku žalobu na ČR kvůli regulaci nájemného. Žalují stát cca o 50 mld. korun. Některé obce a města se k nim hodlají přidat. Ministerstvo spravedlnosti již připravuje podklady pro případnou obhajobu republiky.
![]() | Mediální informační databanka-interaktivní vyhledávací služba Anopress |
Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem
Hodnocení článku
Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie
Články Reality
- Evropa míří k trhu pronajímatelů, český trh zůstává vyrovnaný
- Češi se dívají po nemovitostech za hranicemi. Láká je Španělsko a Itálie, financování může řešit americká hypotéka KB
- Mladí Češi opouštějí rodinné hnízdo v průměru po 25. narozeninách, vlastní bydlení řeší jinak než před 10 lety
- Domy k prodeji za poslední 3 roky: cena v ČR vzrostla na 50 923 Kč/m², trh se výrazně zrychlil a nabídka zůstává vysoká
- Babiš se obávat nemusí, banky nebudou zdražovat hypotéky v reakci na zvýšení úrokových sazeb ČNB. Proč přesně?
- Koupě bytu na pronájem: Jaké výhody přináší vybavená nemovitost
