Restituce končí
Dr. Zdeněk Burián, 2.11.2005
    Poslanci ČSSD a KSČM včera zhatili snahu opoziční ODS prosadit novelu zákona o půdě, která měla odsunout tzv. restituční tečku o čtyři roky. Lidé tak budou moci své zbývající restituční nároky uplatňovat jen do konce letošního roku. Tím zůstane neuspokojena řada zemědělců, kteří se zatím marně na Pozemkovém fondu dožadují náhradních pozemků. Od příštího roku budou moci získat jen peněžní náhradu.
![]() | Mediální informační databanka-interaktivní vyhledávací služba Anopress |
Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem
Hodnocení článku
Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie
Články Reality
- Evropa míří k trhu pronajímatelů, český trh zůstává vyrovnaný
- Češi se dívají po nemovitostech za hranicemi. Láká je Španělsko a Itálie, financování může řešit americká hypotéka KB
- Mladí Češi opouštějí rodinné hnízdo v průměru po 25. narozeninách, vlastní bydlení řeší jinak než před 10 lety
- Domy k prodeji za poslední 3 roky: cena v ČR vzrostla na 50 923 Kč/m², trh se výrazně zrychlil a nabídka zůstává vysoká
- Babiš se obávat nemusí, banky nebudou zdražovat hypotéky v reakci na zvýšení úrokových sazeb ČNB. Proč přesně?
- Koupě bytu na pronájem: Jaké výhody přináší vybavená nemovitost
