Orco koupí centrálu ČSOB za 800 mil.Kč
Vladimír Urbánek, 21.11.2005
Podle informací zveřejněných v dnešním týdeníku Euro zvítězila společnost Orco v tendru na prodej centrály ČSOB v Praze. Orco za tuto budovu v lukrativní lokalitě Prahy zaplatí 800 mil .Kč. Orco začne budovu využívat až od roku 2007, poté co se ČSOB přesune do své nové centrály. Orco plánuje budovu využívat nejen pro kancelářské účely, ale plánuje, že zde vybuduje i bytové prostory a restaurace.
ZDROJ: Euro, Atlantik FT
AUTOR: Milan Vaníček
Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem
Hodnocení článku
Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie
Články Reality
- Evropa míří k trhu pronajímatelů, český trh zůstává vyrovnaný
- Češi se dívají po nemovitostech za hranicemi. Láká je Španělsko a Itálie, financování může řešit americká hypotéka KB
- Mladí Češi opouštějí rodinné hnízdo v průměru po 25. narozeninách, vlastní bydlení řeší jinak než před 10 lety
- Domy k prodeji za poslední 3 roky: cena v ČR vzrostla na 50 923 Kč/m², trh se výrazně zrychlil a nabídka zůstává vysoká
- Babiš se obávat nemusí, banky nebudou zdražovat hypotéky v reakci na zvýšení úrokových sazeb ČNB. Proč přesně?
- Koupě bytu na pronájem: Jaké výhody přináší vybavená nemovitost