Jak se v posledním roce změnily podmínky při schvalování hypotečních úvěrů? Ptejte se ve středečním ONLINE CHATU
Čtenáři se ptají na aktuální situaci na hypotečním trhu: změnily se v posledním roce podmínky při schvalování hypotečních úvěrů a jak? Je teď vůbec vhodná doba brát si hypotéku? Jiné dotazy směřují k tomu, jestli jsou u hypoték možné úlevy na daních nebo státní podpora.
Další dotazy směřují k možnému porovnání podmínek nabízených hypotekárních produktů - lze srovnávat hypotéky objektivně, případně zda je možné nemovitost s hypotékou prodat?
Na téma HYPOTÉKY A HYPOTEČNÍ TRH můžete pokládat své otázky již nyní ZDE. Zeptejte se a sledujte středeční online chat, kde vám otázky, které položíte, zodpoví Robert Tomeš, výkonný ředitel a zakladatel společnosti Clever CZ, který se dlouhodobě věnuje problematice finančních produktů určených pro retail.
ONLINE CHAT ve středu 9. 9. 2009 v 13:00 hodin,
na téma Hypotéky odpovídá Robert Tomeš.
Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem
Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie
Články Hypotéky
- Léto tradičně zbrzdilo zájem o hypotéky, hypoteční sazby opět vzrostly
- DOPO četba: Havlíček připustil, že dostavba Dukovan vyjde o stamiliardy dráž oproti původnímu plánu. Místo 400 to bude 600-700 mld. Kč
- Pět míst, kudy malým a středním firmám utíkají peníze za energie
- Banky v červenci poskytly hypotéky v hodnotě 40,4 mld. Kč (+6,9 % meziročně, -17,4 % meziměsíčně)
- D8 mění realitní mapu: Severní Čechy zdražují rychleji než Praha
- Blesková proměna interiéru: Jak na nový domov bez prachu, hluku a zbytečných výdajů