Sazka se nikdy nevzdává a jde do toho!
Václav Horák, 18.2.2003
|
FLASH: Sazka: Výstavba haly bude pokračovat PRAHA (ČIA) - Výstavba haly pro hokejové mistrovství světa v Praze Vysočanech bude pokračovat. Rozhodlo o tom dnes na svém mimořádném zasedání představenstvo investora výstavby, akciové společnosti Sazka. ČIA to potvrdila mluvčí této společnosti Stanislava Doubravová. Dodala, že Sazka udělá vše pro to, aby se halu podařilo dokončit k termínu konání Mistrovství světa v ledním hokeji 2004. -joh-,-jh- AliaWeb: Myslíte si, že novou víceúčelovou halu za min. 6 mld. Kč potřebujeme? Mohl by se šampionát odehrát v zbrusu nové hale v Pardubicích, kde proběhlo již MS Juniorů ? nebo v Ostravě? či Třinci? Co říkáte podpoře projektu od min.školství? |
|
![]() |
Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem
Hodnocení článku
Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie
Články Reality
- Češi se dívají po nemovitostech za hranicemi. Láká je Španělsko a Itálie, financování může řešit americká hypotéka KB
- Mladí Češi opouštějí rodinné hnízdo v průměru po 25. narozeninách, vlastní bydlení řeší jinak než před 10 lety
- Domy k prodeji za poslední 3 roky: cena v ČR vzrostla na 50 923 Kč/m², trh se výrazně zrychlil a nabídka zůstává vysoká
- Babiš se obávat nemusí, banky nebudou zdražovat hypotéky v reakci na zvýšení úrokových sazeb ČNB. Proč přesně?
- Koupě bytu na pronájem: Jaké výhody přináší vybavená nemovitost
- Společnost CASPYAN položila základní kámen rezidenčního projektu Konstanta Karlín


