Vláda tuto středu o NÁJEMNÉM !
Vladimír Urbánek, 17.3.2003
| Vláda tuto středu projedná dva návrhy zákona o nájemném. Ministerstva financí a pro místní rozvoj se nedokázala shodnout na jednotném návrhu novely. MF navrhuje roční nárůst nájemného maximálně o 10%, MMR chce růst o 15%. | |
AliaShop |
Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem
Hodnocení článku
Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie
Články Stavební spoření
- Čeká nás teplotně nadprůměrné léto. Budou zase blackouty?
- Prázdný dům jako pozvánka pro zloděje? Před dovolenou se vyplatí zkontrolovat zabezpečení, jen zamknout nestačí
- Proč se dnes lidé bojí stavět? Třetina lidí se kvůli obavám z náročnosti vzdá snu o rodinném domě
- Češi se dívají po nemovitostech za hranicemi. Láká je Španělsko a Itálie, financování může řešit americká hypotéka KB
- Revoluční záruka ve světě oken, dveří a stínění
- Mladí Češi opouštějí rodinné hnízdo v průměru po 25. narozeninách, vlastní bydlení řeší jinak než před 10 lety




