Čtenáři AliaWeb finance chtějí především investovat do …
Čtenáři AliaWeb finance chtějí především investovat do ...
Podle odpovědí z minulé ankety, kde jsme se našich čtenářů ptali " Do čeho že hodlají investovat své prostředky v budoucích 5-ti letech?" jsme se dověděli, že nejvíce respondentů hodlá investovat své peníze do finančních operací ať už na kapitálovém či peněžním trhu. Tato skupina byla zdaleka největší s celkovým počtem 48 %. Na druhém místě skončila investice do bydlení tj, na stavbu či koupi domu s 19% a třetí místo patří koupi bytu s 15%, která o jedno procento porazila koupi automobilu. Je vidět, že mezi respondenty je nemalá skupinka příznivců motorismu.
Výsledky ankety:
| Jakou předpokládáte investici v následujicích 5-ti letech ? | ||
|---|---|---|
| stavby či koupě domu | 19% | |
| koupě bytu | 15% | |
| koupě pozemku | 5% | |
| koupě automobilu | 14% | |
| investice na fin. trhu | 48% | |
Další starší ankety najdete ZDE !
Nejnovější anketa je o pravděpodobně v s oučasnosti nejdůležitějším politickém tématu současnosti, alespoň co se týká ČR. Tedy otázka zní: "Jak budete hlasovat v referendu o připojení ČR k EU ? "
Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem
Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie
Články Reality
- WOOD & Company posiluje pozici v Polsku, do nemovitostního portfolia získala komplex Royal Wilanów za více než 2,5 miliardy korun
- Poliform v projektu Vanguard Prague: italský design v ikonickém loftu
- Indexy cen bytových nemovitostí - 4. čtvrtletí 2025
- Top’rezidence Jenerálka v Praze 6 získala kolaudaci
- Náklady na kancelářské fit-outy v Praze rostly meziročně o 2,5 %, zůstávají však pod evropským průměrem
- Pronájem bytu 3+1, Hlavní náměstí 44, byt č. 6 (4. podlaží) v Krnově