Letošní ročník realitního veletrhu CEDEM se koná v Praze
Letošní ročník konference CEDEM se koná ve dnech 10. až 12. září v Praze v hotelu Marriott. V jejím rámci se koná šest panelových diskusí zaměřených na development, trh nemovitostí, bydlení a maloobchod ve střední Evropě. ČIA o tom informovala mediální zástupkyně konference CEDEM 2003 Martina Pokutová. |
Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem
Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie
Články Stavební spoření
- Čeká nás teplotně nadprůměrné léto. Budou zase blackouty?
- Prázdný dům jako pozvánka pro zloděje? Před dovolenou se vyplatí zkontrolovat zabezpečení, jen zamknout nestačí
- Proč se dnes lidé bojí stavět? Třetina lidí se kvůli obavám z náročnosti vzdá snu o rodinném domě
- Češi se dívají po nemovitostech za hranicemi. Láká je Španělsko a Itálie, financování může řešit americká hypotéka KB
- Revoluční záruka ve světě oken, dveří a stínění
- Mladí Češi opouštějí rodinné hnízdo v průměru po 25. narozeninách, vlastní bydlení řeší jinak než před 10 lety