Petr Holub: Jsme nejdražší nebo nejlevnější? Zmatení jazyků v energetice (Názory a argumenty) (audio)
Rozhlas.cz, 27.9.2023
Premiér Petr Fiala neskrýval na tiskové konferenci Českého statistického úřadu uspokojení. „Oblíbená věta opozice, že Češi měli v krizi nejdražší energii v Evropě, se ukázala jako nepravdivý mýtus,“ nechal se slyšet poté, co ředitel Českého statistického úřadu Marek Rojíček prezentoval svá data.
Poslech pořadu ČRo
Audio
Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem
Hodnocení článku
Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie
Články Energie
- Energie pod kontrolou: proč se vyplatí porovnávat nabídky dodavatelů
- Čeká nás teplotně nadprůměrné léto. Budou zase blackouty?
- Prázdný dům jako pozvánka pro zloděje? Před dovolenou se vyplatí zkontrolovat zabezpečení, jen zamknout nestačí
- Proč se dnes lidé bojí stavět? Třetina lidí se kvůli obavám z náročnosti vzdá snu o rodinném domě
- Češi se dívají po nemovitostech za hranicemi. Láká je Španělsko a Itálie, financování může řešit americká hypotéka KB
- Revoluční záruka ve světě oken, dveří a stínění