Ministr Němec chce prosadit výraznější deregulaci nájmů
Vladimír Urbánek, 21.10.2003
| Ministr pro místní rozvoj Pavel Němec chce prosadit razantnější kroky vedoucí k deregulaci nájemného. Podle Němce by bylo ideální deregulovat o 15% ročně, což by srovnalo hladinu regulovaného a tržního nájemného zhruba do 6 let. Rozhovor s ministrem Němcem na toto téma otiskuje dnešní MF Dnes na straně B2. | |
|
Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem
Hodnocení článku
Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie
Články Stavební spoření
- Energie pod kontrolou: proč se vyplatí porovnávat nabídky dodavatelů
- Čeká nás teplotně nadprůměrné léto. Budou zase blackouty?
- Prázdný dům jako pozvánka pro zloděje? Před dovolenou se vyplatí zkontrolovat zabezpečení, jen zamknout nestačí
- Proč se dnes lidé bojí stavět? Třetina lidí se kvůli obavám z náročnosti vzdá snu o rodinném domě
- Češi se dívají po nemovitostech za hranicemi. Láká je Španělsko a Itálie, financování může řešit americká hypotéka KB
- Revoluční záruka ve světě oken, dveří a stínění





