Obyvatelé Lovosic měli snížené dodávky tepla. Firma, která město vytápí (audio) - Zprávy ze Severu
Rozhlas.cz, 19.2.2025
Někteří lidé v Lovosicích měli ještě 19. února omezené dodávky tepla. Ty se už ale postupně obnovují. Výpadek se týkal celkem 118 odběrných míst. Mohla za to porucha ve výrobním závodu Lovochemie. Ta město zásobuje tepelnou energií.
Poslech pořadu ČRo
Audio
Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem
Hodnocení článku
Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie
Články Energie
- Upozornění na blížící se termín povinnosti vykazovat data podle monitorovací vyhlášky č. 346/2025 Sb., § 2 odst. 1 a 2
- Máte doma málo místa? Designeři doporučují posuvné dveře
- Energetická flexibilita jako investiční hodnota
- Loni v létě přibylo vloupání do bytů. Jak byt ideálně zabezpečit před odjezdem na dovolenou? (26.6.2026)
- Jak ochladit domov bez klimatizace: Zastavte spalující žár dřív, než vám projde oknem
- Češi zbytečně předmývají nádobí a myčky používají špatně