Sobotka: Nájemné by mohlo růst jen o 7-8%
Vladimír Urbánek, 9.2.2004
| Ministr financí Bohuslav Sobotka včera zmínil možnost, že by regulované nájemné mohlo růst o místo již dříve dohodnutých 10% jen o 7-8% ročně. Tato "změkčující" změna vychází z tlaku určité části poslaneckého klubu ČSSD, za příliš vysoký růst o 10% označil také minist práce a sociálních věcí Zdeněk Škromach. Ukazuje se, že přílišnou podporu u koaličních partnerů však nenajde. | |
|
Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem
Hodnocení článku
Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie
Články Reality
- Češi se dívají po nemovitostech za hranicemi. Láká je Španělsko a Itálie, financování může řešit americká hypotéka KB
- Mladí Češi opouštějí rodinné hnízdo v průměru po 25. narozeninách, vlastní bydlení řeší jinak než před 10 lety
- Domy k prodeji za poslední 3 roky: cena v ČR vzrostla na 50 923 Kč/m², trh se výrazně zrychlil a nabídka zůstává vysoká
- Babiš se obávat nemusí, banky nebudou zdražovat hypotéky v reakci na zvýšení úrokových sazeb ČNB. Proč přesně?
- Koupě bytu na pronájem: Jaké výhody přináší vybavená nemovitost
- Společnost CASPYAN položila základní kámen rezidenčního projektu Konstanta Karlín






