Plyn opět podraží, tentokrát o 7%
Vladimír Urbánek, 4.12.2007
Češi si od ledna znovu připlatí za plyn. Domácnostem se ceny v průměru zvednou o 7,4 procenta. Kdo používá plyn na vaření, ohřev vody i topení, si tak měsíčně připlatí 132 korun. Plyn podražil kvůli drahé ropě.
Celou zprávu naleznete na serveru iDnes.cz a to konkrétně ZDE
Celou zprávu naleznete na serveru iDnes.cz a to konkrétně ZDE
Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem
Hodnocení článku
Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie
Články Zpráva dne z Bydlet.cz
- Čeká nás teplotně nadprůměrné léto. Budou zase blackouty?
- Prázdný dům jako pozvánka pro zloděje? Před dovolenou se vyplatí zkontrolovat zabezpečení, jen zamknout nestačí
- Proč se dnes lidé bojí stavět? Třetina lidí se kvůli obavám z náročnosti vzdá snu o rodinném domě
- Češi se dívají po nemovitostech za hranicemi. Láká je Španělsko a Itálie, financování může řešit americká hypotéka KB
- Revoluční záruka ve světě oken, dveří a stínění
- Mladí Češi opouštějí rodinné hnízdo v průměru po 25. narozeninách, vlastní bydlení řeší jinak než před 10 lety